VRH A - ZPRÁVIČKY OD MAJITELŮ

20.11.2012 19:21

ARMEN je exteriérově výborná fena, má kompletní chrup a korektní znaky. Povahově je dost sebevědomá a nebojí se střelby, ani petard. Má častý kontakt se psy, kde je dost dominantní, ale není agresivní. No musím konstatovat, že pověstné jablko nespadlo daleko od stromu a dcera podědila dominantnost po mamince. Armen váží 25 kg a poctivě navštěvuje cvičák a dle sdělení svých páníčků nezahálí ani doma, což je velmi dobré, neboť největší lumpárny se rodí v hlavě nezaměstnaného psa. A že na lumpárny dojde to je jisté, protože nám puberta pomalu klepe na dveře. Později ještě budou mazlíci zkoušet, zda se nepodaří přece jen páníčka přetvořit k obrazu svému, takže přejeme trpělivost a pevné nervy a vedení.

ANGEL ukončila psí školku a zatím cvičí doma. Majitelé jsou s povahou spokojeni, není konfliktní k ostatním psům ani lidem, ale svůj domov si střeží. Angel váží 29 kg a výška byla odhadnuta (pro neposednost) na 60 cm. Roste z ní krásná psí slečna a i s Angel začíná podle všeho "mlátit" puberta, někdy si prý při výcviku hraje na mrtvého brouka, ale páníčky neošálí, ostatně jí prý vždy prozradí její věčně smějící se oči. Takže i ona bude brzy zkoušet kam až jí pán a vůdce dovolí zajít. Takže jako u Armen pevné nervy, důslednost a hlavně laskavost.

ATTILA pilně cvičí, absolvoval psí školku. Páníček ho chválí za výborné výsledky při výcviku v poslušnosti , začíná cvičit obrany a kousání ho náramně baví. V půli řijna vážil 20kg.Nové fotky zatím bohužel nemáme, ale snad se v brzské době dočkáme.

ABADDON  i u něj se pozvolna začíná formovat povaha, je vyrovnaný a přátelský ke zvířatům i lidem.Výcvik zvládá s dobrými výsledky a paní výcvikářka si ho prý chválí, majitelé jsou spokojeni a jsou rádi, že si Abaddona vybrali. Váha 27kg výška 62 cm. Přejeme mnoho krásných zážitků a úspěchy ve výcviku.

ALESIA žádné zprávy ani fotografie bohužel nemáme, budeme doufat, že se majitelka ozve.

ANTHARAS ani zde ještě žádné zprávy ani fotky nedorazily, snad o něm ještě uslyšíme.

Závěrem chci poděkovat za zrávy.Každý chovatel čeká na novinky o svých odchovancích a jsme rádi, že se naši štěníci dostali k lidem, kteří o ně pečují s láskou a věnují se jim. Nové foto Fotogalerie