NÁVŠTĚVA, VÝSTAVA A KRYCÍ LIST.

26.01.2013 18:41

Před koncem roku jsme se rozjeli za Angelou z našeho vrhu A do Dušejova. Páníčci Angely jsou moc milí lidé, o fenku pečují s velkou láskou a je to na ni znát. Vyrostla z ní krásná psí slečna, je naprosto bezkonfliktní a mazel celé rodiny. Angela je ubytovaná venku na dvorku, ale má přístup do domu a tak je se svými pány v těsném kontaktu. Jsem rád za takovéto páníky pro našeho odchovance, děkuji.

Šestého ledna jsme jako loňský rok zamířili do Brna na Hanáckou národní výstavu. Posuzovala paní rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková a Šejla si vyběhala pěknou V3, posudek byl bezchybný se zláštní pochvalou za krásnou linii hlavy.  Možná by umístění i dopadlo lépe, kdyby Šejlu nezajímaly více pachy na koberci, ale i tak spokojenost.

Přihlášenou jsme měli i Hally, ale vzhledem k tomu, že začala hárat, jsme vzdali. Tak tedy bude premiéra v Brně 2. února.

Poslední novinka se týká opět Šejly. Po důkladném zvážení jsme opět vybrali tři plemeníky pro krytí naší Šejly. Dva jsou černí se znaky a jeden je plavý a jsou to

Darcy z Kraje kalicha www.hovawart.cz/databaze/psi/info.php?id=4167,           Aram z Kraje pestrého kamení www.hovawart.cz/databaze/psi/info.php?id=4105 a Nasthy z Budské samoty www.hovawart.cz/databaze/psi/info.php?id=5907        Krycí list je vystaven, Šejla je ve výborné kondici, tak doufejme že vše dobře dopadne.

Foto z výstavy zde a ještě foto Armen Fotogalerie