NÁVŠTĚVA, CVIČÁK A VÝSTAVA

23.09.2012 18:23

Od posleních novinek se toho docela dost událo.Začnu tedy návštěvou Angel, se kterou se její páníčci zastavili cestou ze cvičáku z Telče. Shledání s paničkou a naší mladší dcerou bylo vskutku radostné. Angel má za sebou výcvik ve školce a bude pokračovat dál. Je šikovná a výcvik zvládá dle sdělení Dušejovských dobře. Jsme rádi, že Angel bude nejen pěkná v exteriéru, ale i pracovně vedená. Držíme palce a jsme rádi za takové páníčky pro naše odchovance.

Po dlouhé době jsme se konečně dostali na cvičák do Strmilova, Šejla si oživila trochu poslušnost a musím říct,  byl jsem mile překvapen,že po tak dlouhé přestávce můžeme navázat a pokračovat dále. Na výcvik se vyloženě těšila a na výkonu to bylo znát. Halli to dění sledovala se zájmem, zatím jenom z povzdálí. Teprve když ostatní docvičili, šla se seznámit s výcvikářkou, ta udělila paničce pár rad do začátku a šly si společně projít některé překážky. Ty jí zjevně nedělaly žádný problém a vyfasovali jsme první pochvalu za šikovnost.

Další zpráva nám udělala opravdu velkou radost a musím přiznat, že jsem s aktualizací čekal až se dozvím výsledek. Tak tedy fenka Armen se jako první náš odchovanec zůčastnila výstavy a to speciální výstavy Hovawart klubu, která se konala 22.9.2012 v Kotojedech u Kroměříže. Do této fenky jsem vkládal velké naděje, co se exteriéru týče, byl jsem proto rád, že dostala páníčky,  kteří vystavovat chtějí. Takže velká gratulace do Prahy, za krásné hodnocení VELMI NADĚJNÁ  a třetí místo ve třídě a přeji další poháry, které na vás jistě čekají. Na fotkách je vidět i Armen s majiteli Darciuse a na fotu s ním nelze přehlédnout, že se jedná o dceru s otcem.

Původně jsme do Kroměříže chtěli jet také, ale nakonec jsme se nezůčastnili a důvodem je poslední zpráva, která je nejradostnější, narodila se nám první vnučka Terezka. (Tak snad další pejskař)

Fotogalerie

Armen v Kroměříži také zde darcius.rajce.idnes.cz/Armen_z_Jihlaveckeho_udoli/