55.DEN KONTROLA VRHU, TETOVÁNÍ, VAKCINACE A LOUČENÍ

30.07.2014 21:31

Štěňátka jsou odčervena,tetovaná a vakcinovaná první dávkou. Mají za sebou též kontrolu vrhu, provedenou poradcem chovu HW  klubu paní Ivanou Zenklovou. Všechna byla doporučena k zápisu do plemenné knihy s následným hodnocením -  VRH VELMI VYROVNANÝ, SILNÉ KOSTRY, ŠTĚŇATA VELMI  KONTAKTNÍ, MILÁ A  NEBOJÁCNÁ.

Za hodnocení jsme velmi rádi a na socializaci celé smečky neustále pracujeme.Tento týden čeká zbylé štěníky společná vycházka po vsi (poprvé na vodítkách) zakončená návštěvou dílny páníčka a seznámení se se slepicema, králíkama a kačerem. Takže možná i lov, akorát je otázka kdo bude koho lovit.

V pátek 25.7. odjela do nového domova plavá fenka - Bateia. Bude hlídat domeček se zahradou kousek za Prahou, přejeme jí i jejím páníčkům hodně krásných společných zážitků.

V neděli 27.7. se dočkal svých nových pánečků Behemoth, ten bude mít domov kousek od Pacova a určitě si spolu užijí spousty legrace, budeme se těšit na zprávičky.

Blackie má naplánovaný odjezd v sobotu 2.8., ale ještě předtím ji společně se sourozenci čeká druhá vakcinace a hlavně ta vycházka mezi zvířata - to bude zážitek!

Ozval se nám pan Horáček (vrh A), Attila absolvoval výstavu a hodnocení dopadlo ke spokojenosti páníčka, tak přejeme další úspěchy. Ještě se přijeli pomazlit se štěňátky Dvořákovi od Armen (vrh A), ta už absolvovala výstavu s výborným výsledkem i v Polsku a léto si užívají společně na táboře ve Švábově. Tento týden byl prostě plný dobrých zpráv, tak ať nám to vydrží...