ATTILA

17.05.2012 14:27

Plavý  pes, který přišel s porodní váhou 450g na svět jako třetí dnes váží 1200g. Bylo zajímavé pozorovat tohoto drobného pejska jak si postupně buduje svojí pozici. Z počátku drobné a odstrkované štěně se proměnilo v bojovníka, který si své místo na výsluní již nenechá od nikoho vzít. Má nádhernou sytě plavou barvu, je podle mého názoru předurčen, samozdřejmě pod dobrým vedením, utrhnout nejeden titul na výstavních molech.

8. června : Attila již ve všem dohnal své sourozence nejen hmotností 3950 g, ale i zvídavostí a mrštností. Dokonce jako první přelezl postranici bedny a naučil ostatní kterak utéci. No lumpárny jim jdou všem výborně. Jeho barva je i nadále pěkně sytá, nyní se mu začíná prosvětlovat obličejová maska a světlají mu boky od lopatek dolů. Z drobka nám vyrostl nádherný sebevědomý pes, nyní nezbývá než doufat, že i povaha se potká s geny rodičů.

24.6.2012, dnes si přijeli pro Attilu jeho noví páníčci. Odvezli si svého pejska do Červených Peček u Kutné Hory. I jim všem přejeme spousty legrace a krásných zážitků s věrným kamarádem.

Pokračujeme s ANTHARAS (fialová)