ARMEN

17.05.2012 14:34

Černá fenka se znaky porodní hmotnost  440g, dnešní váha 1170g. Přišla na svět jako poslední. Mezi poslední však v žádném případě nepatří - je čiperná. U krmení je hnedle vpředu, Šejle div né pod bradou a za okamžik se již dobývá pod zadní nohu, kde bojuje o nejlepší místo s ostatními zájemci. Má pěkně vykreslené znaky a dobře modelovanou hlavu. Určitě bude dělat čest svému rodu.

8. června : Armen je zvědavá jako opice, to má asi z toho neustálého hledání nejlepší pozice při krmení. Vždy když ucítím  jak mi někdo okusuje palec, nebo se mi snaží překousnout achilovku, visí mi na noze Armen, stačí ji ale podrbat pod bradou a už se dobývá do náruče a mazlit a mazlit. Je také sebevědomá, ví dobře o tom, že je krasavice. Na fotečkách níže je vidět jak usilovně trénuje výstavní postoj, je to jasné ta prostě na výstavu musí. Již nyní si hlídá váhu a redukuje ji dostatečným pohybem na pěkných 4,1kg.

25.června : dnes navečer si noví páníčci přijeli pro Armen, bydlet bude v Praze v domečku s velkou zahradou. Armen není první Hovawart, který bude v této rodině vyrůstat a určitě se bude mít skvěle.

Zpět na novinky Novinky

nebo na Fotogalerie