ANTHARAS

17.05.2012 14:30

Čtvrtý v pořadí je plavý pejsek porodní váha  500g, šestnáctý den činí jeho hmotnost 910g. Z počátku stoupala jeho váha pomalu, nyní se do krmení pustil s veškerou vervou a určitě brzy své sourozence dožene. Již nyní je oproti ostatním  mrštnější a celkově pohyblivější, je to živé stříbro našeho vrhu. Má krásnou plavou barvu a dobře stavěnou hlavu.

8.června : Antharas neboli paničky mazlík. Dlouho si dával na čas, s váhou si na rozdíl od páníčků nedělal starosti. Přibíral pomalu jako by vše vyběhal, pořád v pohybu. Nyní si již panička starost nedělá, nabere někdy i 450g za dva dny, ale i nadále je to mazlík. Jeho současná hmotnost je 3730 g. Je pěkně vybarvený a má nádherně modelovanou hlavu, pokud se potvrdí chovatelské pravidlo - jaká je barva ucha takové je zbarvení v dospělosti, je na co se těšit. Antharas ještě určitě překvapí.

12.7.2012 Dnes se Antharas vydal na dalekou cestu, od dnešního dne je Vedryně jeho novým domovem. Je to poslední štěňátko, které od nás odchází, tak i jemu přejeme milé a hodné páníčky a jim spousty radosti s novým přítelem a členem rodiny.

Pátá je ANGEL (červená)