ANGEL

17.05.2012 14:33

Plavá fenka porodní váha 450g, přišla na svět jako pátá, dnes váží 1350g. Angel je pohodářka, se svou mohutnou kostrou nemusí mít obavy, že by se nedostala k výhodné pozici při krmení. Je jí naprosto lhostejné v jaké pozici saje mléko, zda na zádech, či hlavou dolů. Odbyde si své, odvalí se a jde nabírat nové síly k dalšímu krmení. Krásná plavá barva ji předurčuje k pokračovaní v chovu  tohoto nádherného plemene.

8. června : Z pohodářky se nám vyklubalo torpédo. Je pravdou, že si zachovala rozvahu při baštění granulí a jiných společných dobrot, jako by věděla, že není třeba se tlačit u přeplněné misky. Když se ostatní derou k misce s dobrotami Angela šmejdí okolo. Po promyšleném útoku na mísu si však nacpe panděro dokulata. Ovšem na doby, kdy se po jídle odvalila stranou a oddávala se sladké nečinnosti, vzpomínáme s nostalgií. Nyní je to nezbeda podnikající výpady a útoky na vše kolem sebe, plastovou lopatkou počínaje a prchající Šejlou a Maxem konče. K exteriéru se lze vyjádřit poměrně stručně - nemá chybu. Součastná hmotnost 4090 g.

23.6.2012, odcestovala Angel s novými páníčky do Dušejova na Vysočině. Přejeme jí i páníčkům hodně zdraví a samé krásné zážitky při společné cestě životem.

Poslední ARMEN (růžová)